Aktualne oferty pracy

SECURA Zabezpieczenia przeciwpożarowe Sp. z o.o. Sp. k.
Charakteryzująca się doświadczeniem w świadczeniu usług w ramach kompleksowej ochrony przeciwpożarowej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

INŻYNIERA PROJEKTU

Miejsce pracy: KOBYLNICA (koło Poznania)

W zakres obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie wchodziło m. in.:
  • prowadzenie harmonogramów robót i nadzór nad ich realizacjami,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • kontrola jakości i terminowości wykonanych prac, oraz nadzór nad pracownikami budowy,
  • sporządzanie wycen i ofert,
  • wykonywanie/sporządzanie dokumentacji, nanoszenie zmian na dokumentacji za pomocą programu komputerowego AUTOCAD.
  Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie kierunkowe elektryczne, telekomunikacyjne, elektroniczne,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,,
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad),
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
W ramach zatrudnienia oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samochód służbowy,
  • wynagrodzenie w przedziale od min. 6 000,00 zł zostanie ustalone indywidualnie z poszczególnymi kandydatami),
  • skierowanie na potrzebne szkolenia celem uzyskania zaświadczeń i wymaganych uprawnień,
  • ciekawą pracę w młodym ambitnym zespole, z dobrą atmosferą,
  • realizację interesujących projektów.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy praca@secura-poznan.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest Secura Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o Sp.k. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/8/97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.