Aktualne oferty pracy

SECURA Zabezpieczenia przeciwpożarowe Sp. z o.o. Sp. k.
Charakteryzująca się doświadczeniem w świadczeniu usług w ramach kompleksowej ochrony przeciwpożarowej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Asystent/ka ds. księgowości

Miejsce pracy: Kobylnica (pow. poznański)

W zakres obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie wchodziło m. in.:
  • kontrola i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • rozliczanie wyciągów walutowych,
  • rozliczanie delegacji pracowników,
  • uzgadnianie rejestrów z deklaracjami,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • dobra znajomość obsługi komputera PC i pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość zasad obsługi programu finansowo-księgowego SYMFONIA,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale księgowym,
  • dokładność, systematyczność, terminowość, umiejętność współpracy,
  • lojalność, uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.
W ramach zatrudnienia oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym lub mniejszym wymiarze czasu pracy ewentualnie umowa zlecenie,
  • ciekawą oraz różnorodną pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • szkolenia celem uzyskania zaświadczeń i wymaganych uprawnień,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Inżynier serwisu – Serwisant

Miejsce pracy: teren całego kraju

  • wykonywanie przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych urządzeń przeciwpożarowych oraz niskoprądowych (w szczególności: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania, oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego, dźwiękowych systemów ostrzegawczych oraz pozostałych niskoprądowych instalacji),
  • lokalizowanie usterek oraz ich naprawa,
  • sporządzanie raportów, protokołów i dokumentacji z wykonywanych prac.
  • wymagane doświadczenie w zakresie montażu lub serwisu urządzeń przeciwpożarowych i niskoprądowych,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomość obsługi komputera PC, w tym edytorów tekstowych i graficznych.
  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy,

Kosztorysant – Projektant Instalacji Niskoprądowych

W zakres obowiązków zatrudnionej osoby będzie wchodziło m.in:
  • opracowanie wycen i kosztorysów na podstawie dokumentacji, projektowej w zakresie instalacji teletechnicznych i niskoprądowych,
  • współpraca z dostawcami firmy,
  • opracowywanie przedmiarów robót wg otrzymanych projektów,
  • analiza techniczna oraz optymalizacja wycen,
  • obsługa programów kosztorysowych,
  • obsługa programów do projektowania typu AutoCAD.
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność kreatywnej pracy przy powierzonych zadaniach,
  • znajomość branży elektrycznej i teletechnicznej,
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCAD),
  • wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • mile widziane będą uprawnienia z zakresu projektowania / kosztorysowania.
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu / zlecenia / umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju i ciągłego podwyższania kwalifikacji,
  • skierowanie na potrzebne szkolenia celem uzyskania zaświadczeń i wymaganych uprawnień,
  • ciekawą pracę w młodym ambitnym zespole, z dobrą atmosferą,
  • realizację interesujących projektów.